Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków

budowa-przydomowej-oczyszczalni-sciekow

Bardzo ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Jest to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnej kanalizacji sanitarnych, szczególnie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej, lub gdy jej wybudowanie jest zbyt kosztowne.

Nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków to urządzenie służące do oczyszczania ścieków wytwarzanych w gospodarstwach domowych lub w małych osiedlach mieszkaniowych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem, pozwalającym na uniezależnienie się od tradycyjnej kanalizacji, a jednocześnie na zachowanie czystości wokół domu lub na osiedlu.

Wysokiej jakości przydomowa oczyszczalnia ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to urządzenie, które służy do oczyszczania ścieków z domów jednorodzinnych, małych gospodarstw rolnych i innych niewielkich obiektów. Wykonana przez nas przydomowa oczyszczalnia ścieków umożliwia oczyszczenie ścieków z zanieczyszczeń, takich jak resztki jedzenia, mydło, tłuszcze czy bakterie, a następnie odprowadzenie oczyszczonych ścieków do gruntu lub cieku wodnego.

Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków to doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji sanitarnych. Można je również zastosować w celu ochrony środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami, a także w celu zapewnienia właściwej higieny i komfortu w domach jednorodzinnych i innych obiektach.

Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków

Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków składa się z kilku ważnych elementów, takich jak:

  • zbiornik osadnikowy – do niego wpływają ścieki z domu, gdzie następuje ich oczyszczenie z większych zanieczyszczeń i osadów;
  • komora biologiczna – następnie ścieki są kierowane do komory biologicznej, gdzie mikroorganizmy rozkładają zanieczyszczenia organiczne w procesie biologicznego oczyszczania;
  • zbiornik zaporowy – oczyszczone ścieki są w końcu odprowadzane do zbiornika zaporowego, skąd mogą być odprowadzone do gruntu lub cieku wodnego.

W przydomowych oczyszczalniach ścieków dochodzi do biologicznego rozkładu zawartych w ściekach substancji organicznych pod wpływem tlenowych bakterii, co prowadzi do usunięcia zanieczyszczeń. Po procesie oczyszczania, ścieki są odprowadzane do gruntu, gdzie zachodzi dalsza filtracja i dezynfekcja.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – cena z montażem

Należy zaznaczyć, iż finalny koszt takiej inwestycji jak budowa przydomowej oczyszczalni ścieków zależy od wielu czynników, w tym od warunków terenowych i glebowych. Aby dowiedzieć się ile kosztuje wykonana przez nas przydomowa oczyszczalnia ścieków – cena z montażem – koniecznie skontaktuj się z naszymi fachowcami. Zapoznaj się także z ofertą szamba betonowego i studzienek wodomierzowych!

Kontakt

Siekluki 103 Stara Błotnica 26-806

Pon - Pt: 8:00 - 17:00

Copyright szambadudbet.pl © 2019 All Rights Reserved.