Szambo betonowe dwukomorowe

szambo-betonowe-dwukomorowe Dostępne w naszej ofercie szambo betonowe dwukomorowe to taki rodzaj szamba, które składa się z dwóch komór oddzielonych od siebie przegrodą. Nasze szamba dwukomorowe są wykonane z betonu, a więc z materiału który jest wytrzymały i odpornym na działanie wody i substancji chemicznych.

Każde szambo betonowe dwukomorowe, które oferujemy naszym Klientom to produkt najwyższej jakości, który spełnia wszelkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy!

Najwyższej jakości szambo betonowe dwukomorowe!

Szambo betonowe dwukomorowe to rodzaj szamba, które składa się z dwóch komór oddzielonych od siebie przegrodą. Pierwsza komora szamba służy do gromadzenia i rozkładu nieczystości. W tym procesie bakterie zaczynają rozkładanie zawartości, co prowadzi do rozkładu osadów. W drugiej komorze natomiast osady są finalnie rozkładane i oczyszczane z większości substancji organicznych. Nasze szamba dwukomorowe są łatwe w konserwacji i zapewniają bezpieczne przechowywanie nieczystości, co zmniejsza ryzyko zagrożenia dla zdrowia i minimalizuje wpływ na środowisko. 

Szamba dwukomorowe o wielu zaletach

Nasze szamba dwukomorowe mają wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealny wybór wśród użytkowników, którzy potrzebują sposobu na składowanie i oczyszczanie nieczystości:

  • wysoka wytrzymałość i duża trwałość – beton, z którego wykonujemy szamba dwukomorowe, jest bardzo wytrzymałym materiałem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wodę i substancje chemiczne, są one łatwe w konserwacji, a ich trwałość oznacza, że będą służyć przez wiele lat;
  • skuteczne oczyszczanie – szamba dwukomorowe zapewniają skuteczne oczyszczanie nieczystości, co zmniejsza ryzyko zagrożenia dla zdrowia i minimalizuje wpływ na środowisko, dzięki podziałowi na dwie komory, proces oczyszczania jest bardziej efektywny i dokładny;
  • bezpieczeństwo – nasze szamba dwukomorowe zapewniają bezpieczne przechowywanie nieczystości, co minimalizuje ryzyko awarii i wycieku, natomiast wieko chroni przed dostępem do nieczystości przez osoby nieuprawnione oraz przed wnikaniem do niego wody opadowej.
  • różne pojemności – nasze szamba betonowe dwukomorowe oferujemy w różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb i wymagań naszych Klientów, co pozwala na dopasowanie rozmiaru do potrzeb konkretnej nieruchomości.

Szambo betonowe dwukomorowe do różnych zastosowań

Nasze szamba dwukomorowe są idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej, np. na wsiach czy w przypadku budynków oddalonych od miasta. Mają zastosowanie jako zbiorniki na nieczystości ciekłe w celu ich magazynowania i rozkładu:

  • w gospodarstwach domowych, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej;
  • w gospodarstwach rolnych, gdzie jest potrzeba przechowywania gnojowicy lub innych nieczystości płynnych;
  • w małych zakładach przemysłowych, gdzie nie ma sieci kanalizacyjnej lub zbyt dużych ilości ścieków do utylizacji;
  • w miejscach tymczasowych, takich jak budowy czy wydarzenia plenerowe, gdzie potrzebne jest przechowywanie nieczystości płynnych.

Jeśli poszukujesz rozwiązania, pozwalającego na magazynowanie nieczystości i ich stopniowe oczyszczanie w sposób bezpieczny dla środowiska, sprawdź nasze szamba dwukomorowe i skontaktuj się z renomowanym producentem szamb betonowych!

Kontakt

Siekluki 103 Stara Błotnica 26-806

Pon - Pt: 8:00 - 17:00

Copyright szambadudbet.pl © 2019 All Rights Reserved.